لوله بازکنی ارزان و فوریمبین

لوله بازکنی توالت فرنگی

توالت های فرنگی نیز ممکن است دچار گرفتگی شوند و عدم تخلیه مناسب در آن ها شما را دچار مشکل نماید. اگر مشکل گرفتگی توالت فرنگی شما حاد می باشد بهتر است از همان ابتدا خودتان دست به کار نشوید و با لوله بازکنی مبین تماس بگیرید تا با به کارگیری روش های بازکردن توالت فرنگی مشکل گرفتگی توالت فرنگی را برطرف کنند. زیرا معمولا در این موارد نیاز به تجهیزات بازکردن گرفتگی توالت فرنگی می باشد و مهارت خاصی مورد نیاز است که شما از عهده ی آن بر نمی آیید یا ممکن است مشکل اساسی تر بوده و نیاز به تخلیه چاه داشته باشید.

لوله بازکنی توالت ایرانی

زمان لازم برای رفع گرفتگی حدود نیم ساعت می باشد که در این فاصله لوله بازکن خانگی ما که از مایع ظرفشویی تشکیل شده اثر خود را می گذارد. اما برای ساخت لوله بازکنی خانگی کافیست مقداری آب جوش داشته باشید و به آن مقداری مایع ظرفشویی اضافه کنید. تا محلول لوله بازکنی حاضر شود. سپس این محلول را داخل لوله فاضلاب بریزید و بگذارید خوب بماند و اثر خود را بگذارد. پس از گذشت زمان با استفاده از چاه بازکن (تلمبه لوله بازکن) تلاش کنید تا گرفتگی چاه توالت را رفع کنید.

لوله بازکنی روشویی

در اکثر مواقع گرفتگی روشویی ناشی از ایجاد گرفتگی در سیفون آن می باشد. سیفون به خاطر داشتن خمیدگی شدید در داخل خود، مستعد گرفتگی می باشد. ورودی کوچک ترین آشغال و موادی غیر از آب به داخل لوله باعث می شود در سیفون گرفتگی ایجاد شود. اگر این مواد مو، صابون، پوست تخمه، تفاله چای، پوست میوه، باقی مانده غذا و ... باشد احتمال گرفتگی چند برابر افزایش پیدا می کند.

لوله بازکنی ماشین لباسشویی

برای بازکردن گرفتگی نباید از مواد لوله بازکن قوی برای اینکار استفاده کرد. زیرا به لوله ها آسیب وارد می کند. بهتر است برای این کار از فنر لوله بازکنی استفاده کنید. فنر لوله بازکنی به راحتی می تواند مواد زائد را از ماشین لباسشویی بیرون بیاورد. اگر گرفتگی نزدیک لوله کناری صاف ماشین باشد میتوان از یک فنر یا سری کوتاه(کوچک) استفاده کرد.اگر گرفتگی در قسمتهای پایینتر باشد باید از فنر بلندتر استفاده کنید.این کار نیازمند دستگاه کوچک یا متوسط با کابل فنر بلند حدود 50 تا 75 فیت مناسب است.